MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Skopiuj CSS
RSS
poniedziałek, 21 lutego 2011
Nie odwracaj się!

Raz żyła sobie dziewczynka której umarli rodzice. Po dniu śmierci patrzała na obraz pradziadka nagle ujrzała ,że na obraźe jest napisane krwią "Nie odwracaj się". Dziewczynka odwróciła się tak szybko a potem umarła bo była zadźgana nożem!

piątek, 18 lutego 2011
Zapraszamy <333

Dawno nie pisaliśmy tu notek. Więc jak będziecie się nudzić czekając na nast. notkę, możecie wejść na bloga którego pisze jedna z nas. A mianowicie Sarah. A oto link :

http://www.lily-i-jej-zycie.bloog.pl/

A na koniec coś o Joe, Nick'u i Kevin'ie czyli o Jonas Brothers <333

Joseph Adam "Joe" Jonas (znany również jako DJ Danger/Danger) (ur. 15 sierpnia 1989) – śpiew, tamburyno, gitara w piosence "A Little Bit Longer". Joe jest środkowym z braci Jonas. Początkowo nie chciał zostać piosenkarzem i chciał zostać aktorem komediowym.

Nicholas Jerry "Nick" Jonas (ur. 16 września 1992) – śpiew, gitara (zazwyczaj Gibson SG), pianino w utworach "When You Look Me In The Eyes", "A Little Bit Longer", "Fly With Me" i "Much Better" oraz perkusja w piosenkach "Australia", "Video Girl" oraz "Live to Party" . Nick jest najmłodszym bratem w zespole. 16 listopada 2005 zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1.

Paul Kevin "Kevin" Jonas Jr. (ur. 5 listopada 1987) – gitara (zazwyczaj Gibson Les Paul) i chórki. Kevin jest najstarszym bratem z zespole. Używa imienia Kevin zamiast Paul. Kevin był współproducentem płyty Jonas Brothers. 19 grudnia 2009 ożenił się z Danielle Deleasa.

bye, bye x Deee