MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Blog > Komentarze do wpisu
Zapraszamy <333

Dawno nie pisali¶my tu notek. Więc jak będziecie się nudzić czekaj±c na nast. notkę, możecie wej¶ć na bloga którego pisze jedna z nas. A mianowicie Sarah. A oto link :

http://www.lily-i-jej-zycie.bloog.pl/

A na koniec co¶ o Joe, Nick'u i Kevin'ie czyli o Jonas Brothers <333

Joseph Adam "Joe" Jonas (znany również jako DJ Danger/Danger) (ur. 15 sierpnia 1989) – ¶piew, tamburyno, gitara w piosence "A Little Bit Longer". Joe jest ¶rodkowym z braci Jonas. Pocz±tkowo nie chciał zostać piosenkarzem i chciał zostać aktorem komediowym.

Nicholas Jerry "Nick" Jonas (ur. 16 wrze¶nia 1992) – ¶piew, gitara (zazwyczaj Gibson SG), pianino w utworach "When You Look Me In The Eyes", "A Little Bit Longer", "Fly With Me" i "Much Better" oraz perkusja w piosenkach "Australia", "Video Girl" oraz "Live to Party" . Nick jest najmłodszym bratem w zespole. 16 listopada 2005 zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1.

Paul Kevin "Kevin" Jonas Jr. (ur. 5 listopada 1987) – gitara (zazwyczaj Gibson Les Paul) i chórki. Kevin jest najstarszym bratem z zespole. Używa imienia Kevin zamiast Paul. Kevin był współproducentem płyty Jonas Brothers. 19 grudnia 2009 ożenił się z Danielle Deleasa.

bye, bye x Deee

 

pi±tek, 18 lutego 2011, laspxd

Polecane wpisy

  • Nowy serial na DC ,,Lemoniada Gada"

    Pięcioro uczniów Mesa High: Olivia, Mo, Charlie, Stella i Wen spotyka się w szkolnym areszcie i decyduje się założyć garażowy zespół o nazwie Lemonade Mouth. Ze

  • Pięęęękne avki ;)

    Bardzo spodobały mi się te avki: No i ten obrazek: B A J , B A J! !

  • 33

    Nicole Gale Anderson urodziła się 29 sierpnia 1990 roku w Rochester, w stanie Indiana, ma korzenie filipińskie , niemieckie i brytyjskie. Gdy miała zaledwie dzi